fbpx

Weź udział w konkursie „Tak dla jednolitego znaku „wolne od GMO”

Dziękujemy za wysłanie apelu do Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Wysyłając apel zyskałeś/łaś niepowtarzalną okazję, by wziąć udział w naszym konkursie. Na zwycięzców czeka 5 bardzo atrakcyjnych nagród – robotów kuchennych marki Kenwood (Kenwood KM288 Prospero).

Pierwszy krok już za Tobą. Wykazałeś/aś się zaangażowaniem i obywatelską postawą. Czy kreatywność to również Twoja mocna strona?

nagroda konkurs tak dla jednolitego znaku wolne od GMO

Na czym polega zadanie konkursowe?

Stwórz dowolną pracę artystyczną, w której tematem przewodnim będzie bezpieczeństwo żywnościowe. Możesz w niej opowiedzieć o potrzebie zwiększenia świadomości konsumentów, patriotyzmie gospodarczym, roli produktów wolnych od GMO na polskim rynku, zrównoważonym rolnictwie itp. Technikę pracy pozostawiamy Tobie. Mogą to być ilustracje, kolaże, grafiki komputerowe, komiksy, wiersze, filmy krótkometrażowe, piosenki, rapowe teksty. Jednym słowem wszystko, co ogarnie ludzki mózg. Pamiętaj jedynie, że efekt Twojej pracy musimy zobaczyć i ocenić.

Jak się zgłosić?

Twoją inwencję twórczą ograniczają więc możliwości techniczne. Prace musisz zawrzeć w formatach elektronicznych: .jpg .jpeg .png .mp4 .mp3 .wav i wysłać na adres mailowy lukasz.janeczko@inspro.org.pl. W tytule e-maila wpisz: „Konkurs: Tak dla jednolitego znaku wolne od GMO”. Swoją pracę możesz wysłać także pocztą tradycyjną na adres: Fundacja Instytut Spraw Obywatelskich, Pomorska 40, 91-408 Łódź z dopiskiem „Konkurs: Tak dla jednolitego znaku wolne od GMO”. Zachęcamy do skorzystania z tej drogi szczególnie w przypadku innej formy artystycznej trudnej lub niemożliwej do ocenienia na podstawie pliku elektronicznego, np. rzeźby.

Pamiętaj

Wyzwanie dotyczy jedynie pełnoletnich osób, które wysłały apel. Jeśli zatem zechcesz rywalizować z rodziną, czy znajomymi, przekonaj ich do skorzystania z naszej aplikacji! Konkurs trwa od 24 października do 30 listopada 2017 roku. Jury konkursowe wybierze pięć najlepszych prac oraz nagrodzi ich twórców. Zwycięzców konkursu ogłosimy 6 grudnia 2017 roku na stronie chcewiedziec.pl. Zapoznaj się z regulaminem konkursu i wypełnij formularz zgłoszeniowy. Powodzenia 🙂

//chcewiedziec.pl/wp-content/uploads/2017/10/stopka_FIO.png

Wspieraj nasDziałamy dzięki Tobie

Pomagaj stale

Dołącz do Społeczności Aktywnych Obywateli

Włącz się

Wpłać

Pomóż nam wygrywać w sprawach ważnych dla nas wszystkich

Zostań Darczyńcą

Dołącz do nas

Czekamy na tych, którzy chcąc zmieniać Polskę, zaczynają od siebie

Czekamy na Ciebie

Kupujesz? Pomagasz!

Wspieraj nas robiąc zakupy w Internecie

Wspieraj przez FaniMani

Newsletter