Podpisz apel i weź udział w konkursie!

  • KONKURS Tak dla jednolitego znaku "wolne od GMO"

Trwa nasza akcja zbierania podpisów pod apelem do Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi w sprawie wprowadzenie do przepisów jednolitego znaku „wolne od GMO”. Dla osób, które podpiszą apel, przygotowaliśmy niespodziankę: konkurs, w którym do wygrania jest 5 robotów kuchennych marki Kenwood!

Aby wziąć udział w konkursie:

  1. Wyślij apel do Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi w sprawie wprowadzenia do przepisów jednolitego znaku „wolne od GMO”.
  2. Wykonaj zadanie konkursowe: Stwórz dowolną pracę artystyczną, w której tematem przewodnim będzie bezpieczeństwo żywnościowe. Możesz w niej opowiedzieć o potrzebie zwiększenia świadomości konsumentów, patriotyzmie gospodarczym, roli produktów wolnych od GMO na polskim rynku, zrównoważonym rolnictwie itp. Technikę pracy pozostawiamy Tobie. Mogą to być ilustracje, kolaże, grafiki komputerowe, komiksy, wiersze, filmy krótkometrażowe, piosenki, rapowe teksty. Jednym słowem wszystko, co ogarnie ludzki mózg. Pamiętaj jedynie, że efekt Twojej pracy musimy zobaczyć i ocenić.
  3. Wyślij zgłoszenie na adres mailowy lukasz.janeczko@inspro.org.pl. W tytule e-maila wpisz: „Konkurs: Tak dla jednolitego znaku wolne od GMO”. Swoją pracę możesz wysłać także pocztą tradycyjną na adres: Fundacja Instytut Spraw Obywatelskich, Pomorska 40, 91-408 Łódź z dopiskiem „Konkurs: Tak dla jednolitego znaku wolne od GMO”. Zachęcamy do skorzystania z tej drogi szczególnie w przypadku innej formy artystycznej trudnej lub niemożliwej do ocenienia na podstawie pliku elektronicznego, np. rzeźby.

Pamiętaj! Wyzwanie dotyczy jedynie pełnoletnich osób, które wysłały apel. Jeśli zatem zechcesz rywalizować z rodziną, czy znajomymi, przekonaj ich do skorzystania z naszej aplikacji! Konkurs trwa od 24 października do 6 grudnia 2017 roku. Jury konkursowe wybierze pięć najlepszych prac oraz nagrodzi ich twórców. Zwycięzców konkursu ogłosimy 11 grudnia 2017 roku na stronie chcewiedziec.pl. Zapoznaj się z regulaminem konkursu i wypełnij formularz zgłoszeniowy. Powodzenia ?

Podpisz apel i weź udział w konkursie!